“PO E ZGJODHE MË TË MIRË SE VETEN TA MARRIN TË TJERAT”/ Ja reagimi i Rudina Dembacajt ndaj komentuesit (FOTOT) – AlpeGossip
“PO E ZGJODHE MË TË MIRË SE VETEN TA MARRIN TË TJERAT”/ Ja reagimi i Rudina Dembacajt ndaj komentuesit (FOTOT)

“PO E ZGJODHE MË TË MIRË SE VETEN TA MARRIN TË TJERAT”/ Ja reagimi i Rudina Dembacajt ndaj komentuesit (FOTOT)

Rudina Dembacaj është një nga personazhet më të komentuar në rrjetet sociale. Që prej ndarjes nga bashkëshorti dhe lidhjes së re me ish-deputetin Mark Frroku jeta e saj është vënë në qendër të mediave rozë.

Moderatorja dhe aktorja poston shpesh foto nga jeta e saj e përditshme dhe më të dashurin e saj, Mark Frrokun. Së fundi ajo ka postuar një foto me Markun ku nuk kanë munguar dhe komentet në drejtim të çiftit.

“Po e zgjodhe me të mirë se veten ta marrin të tjerat prandaj kujdes’- është një ndër komentet në drejtim të moderatores. Por si gjithmonë Rudina nuk e ka lënë pa një përgjigje komentuesin.
“Le të tentojnë 😉”- shkruan Rudina.

foto galeri foto galeri