MË NË FUND/ Aurela Hoxha pranon se është në një lidhje dashurie – AlpeGossip
MË NË FUND/ Aurela Hoxha pranon se është në një lidhje dashurie

MË NË FUND/ Aurela Hoxha pranon se është në një lidhje dashurie

Prej kohësh modelja Aurela Hoxha është zhvendosur në Spanjë aty ku krijoi dhe lançoi linjën e saj të të brendshmeve që u pëlqye shumë nga ndjekësit e saj.

Aurela ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Shiko Kush luan” ku nën shoqërinë e artistëve dhe të ftuarve përcollën një atmosferë mjaft të këndshme për ditën e parë të vitit.

Gjatë sfidës “Ndaje ose pije” Aurela ju përgjigj pyetjes nëse jashtë Shqipërisë e mban dashuria dhe cili është fatlumi.

Ka fatlum, por për të mos thënë se cili është ai, po pi një gotë!”, tha Aurela e cila zgjodhi të pinte vetëm një gotë shampanjë dhe jo dy meqenëse nuk dha përgjigjen se cili ishte ai.

Çuna na vjen keq, Aurela nuk është më single.