Marina Fara nuk fshihet më, publikon foton me të dashurin duke shkëmbyer puthje pasionante – AlpeGossip
Marina Fara nuk fshihet më, publikon foton me të dashurin duke shkëmbyer puthje pasionante

Marina Fara nuk fshihet më, publikon foton me të dashurin duke shkëmbyer puthje pasionante

Vajza e këngëtares së njohur Eli Fara, Marina tashmë nuk nguron të publikojë në rrjete sociale momente nga lidhja e saj e dashurisë.
Këtë herë ajo ka publikuar një foto ku ajo dhe i dashuri janë duke u puthur, por pa i zbuluar fytyrën. “Unë dhe ti bashkë, përgjithmonë bashkë me zemrën time,”-përfundon Marina në rrjete sociale.