Bleona Qereti nuk e ka në plan të ndalet! Tregon fotot e saj më sensuale… – AlpeGossip
Bleona Qereti nuk e ka në plan të ndalet! Tregon fotot e saj më sensuale…

Bleona Qereti nuk e ka në plan të ndalet! Tregon fotot e saj më sensuale…

Tashmë ka bërë gati setin bardh e zi dhe nuk e ka në plan të ndalet së postuari foto të nxehta.
Këngëtarja Bleona Qereti pasi publikoi disa foto ku shfaqet e veshur, duket se kjo i shkak ton bezdi dhe ka rrjeshtuar menjëherë në Instagramin e saj foto ku rrobat janë të tepërta.

Bleona për të disatën herë ka publikuar fotot ku shfaqet me bikini dhe nuk nguron aspak tu tregojë fansave të saj asetet e saj.

Kaq ka mjaftuar dhe në llogarinë e saj kanë vërshuar komentet dhe liket e fansave. /