ISHTE BJONDE MË PAS U BË BRUNE/ Kiara Tito ndryshon look përsëri dhe ne nuk dimë ç’të themi (FOTO) – AlpeGossip
ISHTE BJONDE MË PAS U BË BRUNE/ Kiara Tito ndryshon look përsëri dhe ne nuk dimë ç’të themi (FOTO)

ISHTE BJONDE MË PAS U BË BRUNE/ Kiara Tito ndryshon look përsëri dhe ne nuk dimë ç’të themi (FOTO)

Kiara Tito, moderatorja bukuroshe kohët e fundit ka qenë shumë në vëmendjen e publikur për shkak të fjalëve se është ndarë nga Butrini pasi ky i fundit u pa duke kaluar pushimet me një vajzë tjetër.

Kiara gjithmonë ka qenë shumë e komentuar për pamjen e saj dhe pak kohë më parë ajo vendosi të eksperimentonte me look-un e saj dhe vendosi që nga bjonde me flokë të gjatë të kthehej në brune me flokë të shkurtër.

Mesa duket, këtij look-u i erdhi fundi pasi Kiara ka vendosur të ndryshojë sërisht. Këtë herë bukuroshja ka zgjatur flokët me extension dhe i ka errësuar ngjyrën.

Kiara paska vendosur që do të marri maksimumin nga të qenurit brune! /AlpeGossip.al