Alketa Vejsiu nuk ka ndërmend të kthehet, zgjedh një tjetër destinacion dhe… (FOTO) – AlpeGossip
Alketa Vejsiu nuk ka ndërmend të kthehet, zgjedh një tjetër destinacion dhe… (FOTO)

Alketa Vejsiu nuk ka ndërmend të kthehet, zgjedh një tjetër destinacion dhe… (FOTO)

Pasi kaloi pushime të paharrueshme në ishujt Bahamas, moderatorja e njohur ka zgjedhur një tjetër destinacion.
Alketa ka publikuar një foto nga Maiami dhe ka zgjedhur muyzeun e akulloreve.

‘E mirë sa në akullore’ ka shkruar Alketa. Së shpejti moderatorja do të kthehet në ekran me një emision dedikuar fëmijëve.

Gjithashtu është përfolur në media se Alketa do të moderojë një ‘realiti show’ me VIP-a, të quajtur ‘Ferma’.