Bes Kallaku i publikoi foton nga e kaluara, por ky reagim i Ermalit do t’ju bëj të… (FOTO) – AlpeGossip
Bes Kallaku i publikoi foton nga e kaluara, por ky reagim i Ermalit do t’ju bëj të… (FOTO)

Bes Kallaku i publikoi foton nga e kaluara, por ky reagim i Ermalit do t’ju bëj të… (FOTO)

Ata janë dy emra të njohur të humorit në vend dhe nuk ngurojnë asnjëherë të ‘ngacmojnë’ njëri-tjetrin në rrjetet sociale.
Paraditen e sot Bes Kallaku ka publikuar në rrjetet sociale një foto nga koha kur Ermal Mamaqi punonte si DJ dhe nuk ishte kaq i njohur sa sot.

Ermal Mamaqi me shoqni hahahahaha’ shkruan Besi në foton ku Mamaqi duket me disa fansa të tij të vegjël.

Por reagimi i Ermalit është dhe më epik, pasi nuk e priste që Besi të kishte këtë foto.

Jooooooo. hahahahahahaha. ku e gjete mër’ ka shkruar Ermali, ndërsa Kallaku i ka thënë thejsht se dhe ai ka rrjetin e veta.