AKTORES SHQIPTARE I NGATRROJNË EMRIN/ E bëjn të martuar dhe me fëmijë – AlpeGossip
AKTORES SHQIPTARE I NGATRROJNË EMRIN/ E bëjn të martuar dhe me fëmijë

AKTORES SHQIPTARE I NGATRROJNË EMRIN/ E bëjn të martuar dhe me fëmijë

Dy aktore shqiptare kanë emër e mbiemër të njëjtë, gjë që ndodh shumë rrallë. Bëhet fjalë për Teuta Krasniqin e serialit kosovar “Ç’ka ka shpija” dhe ish-bashkëshorten e Bleros, Teuta Krasniqi e cila është gjithashtu aktore.

Në një intervistë për “Mirage”, Teuta e “Ç’ka ka shpija” ka treguar se e ngatërrojnë shpesh me aktoren tjetër e cila është e martuar dhe ka dy vajza.

“Më ngatërrojnë shpesh. Më ka ndodhur të më shkruajnë në emër të saj. Më shkruajtën njëherë: ‘Ej, i kam bërë një fustan vajzës tënde, Tarës’. Unë nuk e kuptoja çfarë po ndodhte. I thashë më ke shkruar gabim”, tregoi Teuta.