Billboard Music Awards bën për herë të parë bashkë Dua Lipën dhe Bebe Rexhën (FOTO) – AlpeGossip
Billboard Music Awards bën për herë të parë bashkë Dua Lipën dhe Bebe Rexhën (FOTO)

Billboard Music Awards bën për herë të parë bashkë Dua Lipën dhe Bebe Rexhën (FOTO)

Dua Lipa dhe Bebe Rexha janë dy këngëtare me origjinë shqiptare që kanë arritur sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzikor ndërkombëtar. Dhe dy yjet e muzikës janë takuar në Billboard Music Awards 2018 në Las Vegas mbrëmjen e së dielës.

Këngëtaret janë fotografuar për herë të parë nën shqoërinë e njëra-tjetrës.

Fotot janë publikuar nga mediat e huaja, ndërsa vetë këngëtaret në rrjetet sociale kanë vendosur që të mos postojnë foto.

Bebe dhe Dua mbështesin njëra-tjetrën në karrierën muzikore.

Ndërsa midis Rita Orës dhe Dua Lipës marrëdhëniet nuk janë të mira, ndërsa arsyeja nuk dihet ende.

attends the 2018 Billboard Music Awards at MGM Grand Garden Arena on May 20, 2018 in Las Vegas, Nevada.