Mesazhi prekës i këngëtares së famshme greke: Keqardhje… (FOTO) – AlpeGossip
Mesazhi prekës i këngëtares së famshme greke: Keqardhje… (FOTO)

Mesazhi prekës i këngëtares së famshme greke: Keqardhje… (FOTO)

Këngëtarja e njohur greke Ana Visi ka shprehur dhimbje për jetët e humbura nga zjarri që ka rënë në Athinë. Në një mesazh prekës në Instagram, ajo thotë se që prej natës së mbrëmshme ndihen të frikësuar.

“Keqardhje … mendimet e të gjithëve nga nata e fundit janë të zeza dhe deri në vdekjen e jetës dhe tejkalimin e kësaj padrejtësie ndaj natyrës dhe ekzistencës sonë, dhe shkatërrimit të krijimit dhe shkatërrimit të shumë përpjekjeve dhe sakrificave”, shkruan ndër të tjera Ana Visi.