Emisioni “Zonë e Lirë” fillon ndryshe mbrëmjen e sotme, çfarë ka ndodhur në studio? (FOTO) – AlpeGossip
Emisioni “Zonë e Lirë” fillon ndryshe mbrëmjen e sotme, çfarë ka ndodhur në studio? (FOTO)

Emisioni “Zonë e Lirë” fillon ndryshe mbrëmjen e sotme, çfarë ka ndodhur në studio? (FOTO)

Mbrëmjen e sotme emisioni “Zonë e Lirë” ka filluar ndryshe nga herët e tjera. Në vend të përshëndetjes së zakonshme nga Arian Çani me këngën e zakonshme që vendoset gjithmonë në sfond, katër vëllezër kanë performuar live në studio.

Todi, Kevin, Blake dhe Koby Dhima janë katër vëllezërit shqiptarë nga Australia që kanë bërë një super performancë live të këngës “Nothing else matters” nga Metallica, duke sjellë një atmosferë shumë ndryshe në emision.

ImageImage