ENCA “ÇMEND” NDJEKËSIT/ Publikon FOTOT e nxehta nga pishina dhe tregon format trupore – AlpeGossip
ENCA “ÇMEND” NDJEKËSIT/ Publikon FOTOT e nxehta nga pishina dhe tregon format trupore

ENCA “ÇMEND” NDJEKËSIT/ Publikon FOTOT e nxehta nga pishina dhe tregon format trupore

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia është duke shijuar pushimet.Ajo ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale imazhe të shumta prej tyre.

Këngëtarja së fundmi është parë duke u larë në pishinë dhe në pah ka nxjerrë format e bëshme trupore.

Vlen ë përmendet se këngëtarja këto kohë ka qenë e tërhequr nga koncertet. Ajo vendosi që verën t’ia dedikojë pushimeve, duke anuluar kështu çdo koncert.

Enca "çmend" ndjekësit, poston fotot e nxehta nga pishinaEnca "çmend" ndjekësit, poston fotot e nxehta nga pishinaEnca "çmend" ndjekësit, poston fotot e nxehta nga pishina