Askush nuk e dinte, moderatorja seksi shqiptare mbush sot 41-vjeç dhe nuk duket aspak si e tillë (FOTO) – AlpeGossip
Askush nuk e dinte, moderatorja seksi shqiptare mbush sot 41-vjeç dhe nuk duket aspak si e tillë (FOTO)

Askush nuk e dinte, moderatorja seksi shqiptare mbush sot 41-vjeç dhe nuk duket aspak si e tillë (FOTO)

Ajo është një nga gazetaret dhe spikeret më të njohura në televizionet shqiptare. Prej kohësh nuk është shumë aktive në televizion, por mbetet përsëri një nga personazhet më të komentuar në vendin tonë.

Bëhet fjalë për Sonila Meçon e cila ditën e sotme feston ditëlindjen. Moderatorja e njohur e ekranit shqiptar edhe pse është konsideruar gjithmonë një nga femrat më simpatike të ekranit shqiptar që gjithmonë ka tërhequr vëmendjen me pamjen rinore.

Por mesa duket askush nuk e dinte që Sonila ditën e sotme mbush plot 41-vjeç. Sonila nuk ka postuar asgjë për këtë ditë të veçantë, por shumë nga miqtë e saj nuk kanë nguruar ta urojnë atë për ditën e saj të lindjes.