NDRYSHOJNË MENDIM/ Vajzat flasin për Armaldon: Nuk e mendoja se do ishte kështu – AlpeGossip
NDRYSHOJNË MENDIM/ Vajzat flasin për Armaldon: Nuk e mendoja se do ishte kështu

NDRYSHOJNË MENDIM/ Vajzat flasin për Armaldon: Nuk e mendoja se do ishte kështu

Ndryshe nga pjesa tjetër e banorëve të cilët filluan të aktivizoheshin që në ditët e para të qëndrimit në shtëpi, Armaldo qëndroi pasiv ditët e para dhe nga java e dytë, nisi të bëhej ‘i gjallë’.

Kiara dhe Efi teksa po rrinin bashkë në dhomën e gjumit, thanë se nuk e prisnin kështu ‘Maestron’, duke qenë se ai që në fillim ka qenë i heshtur dhe më pak aktiv.

Në dy javët e fundit, Armaldo ka qenë shumë aktiv, është përfshirë në debate dhe ka treguar se ka shumë humor.

Efi tha se priste që Armaldo të dilte që në fillim nga shtëpia. Edhe Kiara ndau të njëjtin mendim me të, por mesa duket gabuan.

VIDEO