“FLUTURAT NË STOMAK…”/ Habit Dorina Mema: Dashuria për një mashkull nuk ia vlen, ndaj nuk martohem – AlpeGossip
“FLUTURAT NË STOMAK…”/ Habit Dorina Mema: Dashuria për një mashkull nuk ia vlen, ndaj nuk martohem

“FLUTURAT NË STOMAK…”/ Habit Dorina Mema: Dashuria për një mashkull nuk ia vlen, ndaj nuk martohem

Gjatë intervistës në emisionin “Mos i fol Shoferit” në TV Ora, sportistja e fitnesit Dorina Mema ka treguar arsyen pse ajo nuk martohet.

Dorina shprehet se ia ka premtuar vajzës se nuk do shkelë asnjë mashkull në shtëpi derisa të shkojë ajo 20 vjeç.

Rudina Dembacaj: Pse nuk po martohesh më Dorina?

Dorina Mema: Është një premtim që ia kam bërë Irsit dhe derisa të shkojë 20 vjeç unë do jem për të. Dashurinë me mashkullin unë nuk e quaj si dashuri jete, të sakrifikosh për dashurinë e madhe kjo ishte, ishte Irsi, është dashuria më e madhe e shpirtit dhe jetës sime.

 Ajo që më luan fluturat në stomak, nuk është mashkulli, është Irsi. Nuk dua asnjë mashkull në shtëpi ku jam unë dhe Irsi. Kur ajo të dashurohet, të fejohet, të vazhdoje jetën e saj, unë atëhere do vazhdoj, jam e re.