NJË LIDHJE E RE NË HORIZONT? Ylli ka një urim special për vajzën e ish deputetes shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
NJË LIDHJE E RE NË HORIZONT? Ylli ka një urim special për vajzën e ish deputetes shqiptare (FOTO)

NJË LIDHJE E RE NË HORIZONT? Ylli ka një urim special për vajzën e ish deputetes shqiptare (FOTO)

Një urim i veçantë ka ngjallur dyshime për një lidhje të re në botën e showbizit shqiptar.

Bëhet fjalë për komentin e këngëtarit  më të parapëlqyer të momenti nga rinia, Ylli Limani në foton e vajzës seksi të ish deputetes shqiptare, Ada Deda.

Bukuroshja feston sot ditëlindjen e saj dhe urime të shumta kanë vërshuar karshi fotos të publikuar nga vetë ajo në Isntagram.

Ajo çka tërheq vëmendjen mes tyre është pikërisht komenti i Ylli Limanit i cili tekstualisht shkruan:

“Edhe 100 lule (emoji)”.

Çfarë po ndodh mes tyre?

/AlpeNews.al