HOROSKOPI DHE VIP-AT/ E zbuluam sekretin! Miriam Cani si një “binjake” ka detajin që na bën për vete – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ E zbuluam sekretin! Miriam Cani si një “binjake” ka detajin që na bën për vete

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ E zbuluam sekretin! Miriam Cani si një “binjake” ka detajin që na bën për vete

Miriam Cani është një ndër personazhet më të preferuara të ekranit. Këngëtarja dallohet për karakterin e ëmbël dhe pozitiv  dhe si një binjake tipikie Miriami  shfaqet gjithmonë sharmante  në daljet televizive.

Shihni disa nga detajet që e bëjnë Miriamin një binjake të denjë.

Femrat binjake se janë te rezervuara por mjaft inteligjente dhe prej vitesh Mirimian nuk e shohim të marr pjesë në festivale  ndërsa për jetën private dhe pse mundohet të mos e publikoj imazhin e plotë të vajzës ajo na ka ndarë disa nga momentet më të ëmbla me Amelin.

View this post on Instagram

Parajsa ime ne toke💘

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

 

Binjakët shfaqen si njerëz inteligjent të qetë në komunikim dhe të buzëqeshur, tani duhet ta kuptoni pse Miriamin nuk e shihni kurrë me  nerva dhe gjithmonë me një zë të qetë. Në postimet e saj në rrjetet sociale ajo shfaqet gjithmonë pa make up dhe e buzëqeshur. Dhe mund të themi se kemi gjetur armën e fortë të këngëtares me të cilën na vjedh zemrat.

View this post on Instagram

🌞

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

View this post on Instagram

🤗

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

Nëse do at përshkruanim Miriamin si një binjake tipike me tre fjalë do të ishin: inteligjenca, komunikimi dhe pozitiviteti

 

AlpeNews.al