VAJZA DUHET TË KENI GUXIMIN/ Vip-et zgjodhën këto bikini “MUST” dhe na befasuan me format super seksi – AlpeGossip
VAJZA DUHET TË KENI GUXIMIN/ Vip-et zgjodhën këto bikini “MUST” dhe na befasuan me format super seksi

VAJZA DUHET TË KENI GUXIMIN/ Vip-et zgjodhën këto bikini “MUST” dhe na befasuan me format super seksi

Jemi prag sezonit veror dhe pjesa më e rëndësishme për ne është si të dukemi seksi gjatë pushimeve dhe për këtë na nevojiten bikinit e duhura.

DFemrat gjtihmonë janë të fiksuara jo vetëm që të nxjerrin në pah format por edhe të kenë trendet e fundit të bikinit.

Mesa duket ky vit do jetë i preferuaari jonë pasi moda e re e rrobave të banjos është të veshim çfarë duam. Nga bikinit e famshme të viti 80 deri tek ato më modernet e 2019.  Pra vajza mudn të zgjidhni çfarë prerje të dëshironi por tek ngjyrat nuk mnd të gaboni pasi ato kanë pësuar një ndryshim të madh.

Bikinit më trend janë ato me nuanca më te guximshme dhe printe. Nëse doni një frymëzim para se të vij vera mund të shihni vip-et të cilat i provuan trendet pa ardhur koha e ngrohtë.

Lori Hoxha

Dua Lipa

Tayna

Trejsi Sejdini

Zaimina Vasjari

AlpeNews.al