“PSE ASHTU E KAM THËNË UNË?” Semi flet për “shkatërrimin” ndaj Fifit – AlpeGossip
“PSE ASHTU E KAM THËNË UNË?” Semi flet për “shkatërrimin” ndaj Fifit

“PSE ASHTU E KAM THËNË UNË?” Semi flet për “shkatërrimin” ndaj Fifit

Spektakli i djeshëm ishte i mbushur me surpriza,emocione por edhe debate.

Gjatë transmetimit të një klipi Semi komenton për sjelljen dhe strategjinë e zgjedhur të disa prej banorëve.

Ajo tregoi se dinte disa informacione për jetën e Fifit dhe mund të jetë “shkatërruese” nëse ajo vendos ti shprehi publikisht.

Mbrëmjen e djeshme në një bisedë me Benaidën ajo shprehet tepër e shqetësuar për ato gjëra që kishte thënën në lidhje me Fifin.

“Pse ashtu e kam thënë unë?Akoma se besoj cfarë paskam thënë.Nuk mbaj mend të kem përdorur fjalën “shaktërroj”.Kjo gjë është shumë e rëndë nga ana ime”,-tha ajo.