BLUZA MË TRENDI E SEZONIT/ Zbuloni disa ide si t’a kombinoni (FOTO) – AlpeGossip
BLUZA MË TRENDI E SEZONIT/ Zbuloni disa ide si t’a kombinoni (FOTO)

BLUZA MË TRENDI E SEZONIT/ Zbuloni disa ide si t’a kombinoni (FOTO)

Kush nuk do të duket trendy dhe e veshur me stil? Në fakt, ndonjëherë që një veshje të duket bukur duhet shumë mundim dhe shpenzim.

Megjithatë, ndodh që veshjen që do të na tregojë të tillë ta keni në gardërobë (por edhe nëse nuk e keni, mund ta bëni tuajën menjëherë pasi nuk kushton aspak). Si fashionistet e njohura, edhe personazhet VIP bien dakort që mjafton një T-Shirt e bardhë e stampuar (me figura, shkronja etj.) për t`u dukur gjithë stil.

 

Një bluzë të tillë e kemi parë kudo nëpër koleksionet Pranverë-Verë 2019 dhe nëse dini ta kombinoni është pikërisht ajo që ju duhet për t`u dukur bukur pa bërë as përpjekjen më të vogël.

Është shumë e thjeshtë për t`u kombinuar, pasi shkon me xhinse, funde, këpucë të sheshta e të larta. Më poshtë po ju sjellim disa ide si të kombinoni bluzën më trendy të sezonit .