“DJEMTË…”/ Ledjana konfirmon lidhjen dhe zbulon nëse do e shohim në Big Brother VIP Kosova – AlpeGossip
“DJEMTË…”/ Ledjana konfirmon lidhjen dhe zbulon nëse do e shohim në Big Brother VIP Kosova

“DJEMTË…”/ Ledjana konfirmon lidhjen dhe zbulon nëse do e shohim në Big Brother VIP Kosova

Pak ditë më parë “Prive” raportoi se Ledjana është në një lidhje dashurie me një djalë nga Kosova, i cili nuk i përket fushës së showbizit. Së fundmi ka ardhur dhe konfirmimi i vetë Ledjanës, e cila në një bisedë virtuale me ndjekësit në Instagram u pyet: “Çfarë të pëlqen më shumë nga Kosova?”

Ledjana konfirmon lidhjen me djalin nga Kosova dhe zbulon nëse do e shohim

“Djemtë e Kosovës”, u përgjigj Ledjana pa dhënë detaje mbi personin që i ka vjedhur zemrën.

Ledjana konfirmon lidhjen me djalin nga Kosova dhe zbulon nëse do e shohim

Një tjetër ndjekës e pyeti nëse do të bëhet pjesë e “Big Brother Vip Kosova”, por me emojin që përdori, Ledjana la dyshime se në të ardhmen mund të bëhet pjesë e reality-showt që do nisë në shtator në Kosovë.

Ledjana konfirmon lidhjen me djalin nga Kosova dhe zbulon nëse do e shohim

Ledjana konfirmon lidhjen me djalin nga Kosova dhe zbulon nëse do e shohim