“BËNI DASHURI NË AMBJENTET E TEATRIT?” Gent Zenelaj jep përgjigjen e papritur – AlpeGossip
“BËNI DASHURI NË AMBJENTET E TEATRIT?” Gent Zenelaj jep përgjigjen e papritur

“BËNI DASHURI NË AMBJENTET E TEATRIT?” Gent Zenelaj jep përgjigjen e papritur

Mbrëmjen e djeshme të ftuar në emisionin “Xing me Ermalin ishin aktorët e shfaqjes që ka thyer rekord me shitje biletash “Boeing Boeing’.

Në studio ishin Gent Zenelaj, Amos Zaharia, Adriana Tolka, Adriana Tolka, Rudina Dembasaj, Linda Jarani dhe Alesia Xhemalaj.

Gjatë intervistës, aktorët nuk i shpëtuan edhe pytetjes së sikletshme të Belindës.

‘Keni bërë ndonjëherë dashuri në ambjentet e teatrit”, i pyeti ajo aktorët, duke i vënë në siklet.

Ndërsa i pari u përgjigj Genti. Sigurisht. Pas shfaqjes teatrin e mbyllim me çelës”, tha aktori.