“NDARJET E BUJSHME TË 2018″/ Vip-at që i dhanë fund lidhjes së tyre këtë VIT: Nga Albi…(FOTO) – AlpeGossip
“NDARJET E BUJSHME TË 2018″/ Vip-at që i dhanë fund lidhjes së tyre këtë VIT: Nga Albi…(FOTO)

“NDARJET E BUJSHME TË 2018″/ Vip-at që i dhanë fund lidhjes së tyre këtë VIT: Nga Albi…(FOTO)

Edhe pse janë të trishta na duhet ta pranojmë se ndarjet  zënë vendin më të rëndësishëm në mediat rozë, kjo edhe sepse janë një temë që i  prek të githë.

Këtë vit pati fatkeqësisht shumë ndarje të bujshme dhe duket se fansat e vip-ave nuk i pritën mirë.

Këto ndarje morën gjithë vëmendjen televizive dhe u komentuan gjerë në media.

Në rubrikën e “2018”. AlpeNews.al ka vendosur t’ju sjellë  ndarjet më të bujshme  të vitit që po lëmë pas.

Era Istrefi dhe Faton Shoshi

Dj.Sardi dhe Jora Hodo

Bora Zemani dhe Vin Veli

Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu

Albi Nako dhe Klaudia Pepa

AlpeNews.al