”Je bërë e neveritshme o qorrë”/ Fansja si lë gjë pa thënë dhe Aulona e acaron më keq me veprimin e saj (FOTO) – AlpeGossip
”Je bërë e neveritshme o qorrë”/ Fansja si lë gjë pa thënë dhe Aulona e acaron më keq me veprimin e saj (FOTO)

”Je bërë e neveritshme o qorrë”/ Fansja si lë gjë pa thënë dhe Aulona e acaron më keq me veprimin e saj (FOTO)

Aulona Musta është një nga personazhet më provokues dhe më të komentuar të shoëbiz-it shqiptar. Shpeshherë me postimet e saj ajo ngall diskutime mes komentuesve të shumtë. E njëjta gjë ka ndodhur edhe në një video të fundit ku shfaqet duke u stërvitur me bashkëshortin e saj në palestër.

Një fanse shumë e irrituar e ka ofenduar keq Aulonën duke i thënë se është bërë e neveritshme. Por Aulona e ruan qetësinë dhe e injoron duke mos i kthyer përgjigje asaj, por një fanseje tjetër. E irrituar nga fakti që Aulona s’i ktheu përgjigje, ajo i komentoi sërish duke i thënë qorre, por gazetarja e njohur e ironizoi në mënyrën më epike të mundshme.

“E shof.. në 97 komente dy janë negative..vërtetë shumë” si dhe shtoi 2 emoji sikur po qan me lot.