“E KA GOJËN SA NJË ÇORAPE”/ Renato Mekolli ia hedh sërish tenxheren fytyrës konkurentit – AlpeGossip
“E KA GOJËN SA NJË ÇORAPE”/ Renato Mekolli ia hedh sërish tenxheren fytyrës konkurentit

“E KA GOJËN SA NJË ÇORAPE”/ Renato Mekolli ia hedh sërish tenxheren fytyrës konkurentit

“Hell’s Kitchen” ka nisur puntatën e rradhës e mesa duket mes Renato Mekollit dhe konkurentëve janë nxehur sërish gjakrat.

Është pikërish Erioni ai i cili më së shumti debaton me shefin e kësaj here ky i fundit ia ka hedhur sërish tenxheren duke i thënë se nuk di të bëjë qumështor.

“E ka gojën sa një çorpae”, shprehet shefi për Erionin.

“E kam profesionin ekonomist”, ia kthen ai duke i treguar se po konkuron duke treguar atë që di të bëjë por edhe për të mësuar.