NË KËTO DITË TË FTOHTA/ Ylli televiziv “rrit” temperaturat (FOTO) – AlpeGossip
NË KËTO DITË TË FTOHTA/ Ylli televiziv “rrit” temperaturat (FOTO)

NË KËTO DITË TË FTOHTA/ Ylli televiziv “rrit” temperaturat (FOTO)

Ajo po kalon disa çaste relaksi me të dashur e saj në Marok, pasi u tërhoq nga finalja e TOWIE

Dhe pas pushimit romantik, Yazmin Oukhellou tregoi format e saj perfekte.

E veshur me bikini deh teksa qëndronte buzë pishinës 24 vjeçarja dukej mjaft seksi.