THANË SE JANË NDARË/ Roberti dhe Nora kapen bashkë me pushime (FOTO) – AlpeGossip
THANË SE JANË NDARË/ Roberti dhe Nora kapen bashkë me pushime (FOTO)

THANË SE JANË NDARË/ Roberti dhe Nora kapen bashkë me pushime (FOTO)

Në gusht të vitit të kaluar, Roberti njoftoi publikisht ndarjen nga Nora. Për muaj të tërë ndarja e çiftit ishte shumë e komentuar në media. Nëpër intervista Roberti tregoi se Norën vazhdon ta respektojë dhe ruan një marrëdhënie të mirë me të.

Këtë e vërtetojnë edhe postimet e fundit nga dy këngëtarët. Nora dhe Roberti janë bashkë me vajzën me pushime në Bullgari.

Këtë e ka zbuluar vetë Nora me videot e fundit të postuara në Instagram ku shfaqet me Reneen ndërkohë që ditën e djeshme edhe Roberti shfaqej në të njëjtin vend.

Siç duket Roberti e Nora janë bërë një familje për këto pushime.