“ELITË E ENERGJISË”/ Mos ndoshta moderatorja e njohur po na tregon gjininë e fëmijës? (FOTO) – AlpeGossip
“ELITË E ENERGJISË”/ Mos ndoshta moderatorja e njohur po na tregon gjininë e fëmijës? (FOTO)

“ELITË E ENERGJISË”/ Mos ndoshta moderatorja e njohur po na tregon gjininë e fëmijës? (FOTO)

Reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi do të bëhen prindër së shpejti. Të paktën kështu raporton “Indeksonline”, burimet e të cilit bëjnë të ditur se Elita është shtatzënë dhe se kanë mbetur edhe pak javë deri në dasmën e tyre.

Pak javë më parë, me rastin e ditëlindjes së Elita Rudit, Gjiko i propozoi asaj për martesë.

Çifti kohë pas kohe i kanë bërë dedikime dashurie njëri-tjetrit, ndërsa tani do të hynë në jë tjetër fazë, atë të prindërimit.

Elita përpos që është shtatzënë thuhet se në shumë raste nuk po ndihet mjaft mirë dhe si pasojë e kësaj nuk po arrin të realizojë të gjitha emisionet.

Ditën e sotme moderatorja ka postuar një foto në rrjetin social “Instagram”

“Elitë e Energjisë”, – shkruan moderatorja. Mos ndoshta kjo është një shenjë se Elita do të bëhet me një Elitë të vogël.

Mbetet për tu parë.