Pas një pauze të gjatë në muzikën shqiptare/ Këngëtari paralajmëron rikthimin nëpërmjet një postimi (FOTO) – AlpeGossip
Pas një pauze të gjatë në muzikën shqiptare/ Këngëtari paralajmëron rikthimin nëpërmjet një postimi (FOTO)

Pas një pauze të gjatë në muzikën shqiptare/ Këngëtari paralajmëron rikthimin nëpërmjet një postimi (FOTO)

Disa vite më parë ai ishte një nga këngëtarët më të pëlqyer. Me këngë dhe klipe të njëpasnjëshme, Shpat Kasapi korri sukses të jashtëzakonshëm. Pas bujës së viteve më parë, këngëtari prej kohësh është shkëputur nga muzika për të bërë një periudhë të gjatë pushimi.

Por duket se pauza ka përfunduar dhe Shpat Kasapi do të rikthehet më fuqishëm se kurrë. Nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’ ai zbulon se shumë shpejt do të vijë në treg klipi i tij më i ri, “Ndjenjat e saj”