AKTOR QË 3 MUAJSH/ Ja seriali ku do ta shihni djalin e Almeda Abazit (FOTO) – AlpeGossip
AKTOR QË 3 MUAJSH/ Ja seriali ku do ta shihni djalin e Almeda Abazit (FOTO)

AKTOR QË 3 MUAJSH/ Ja seriali ku do ta shihni djalin e Almeda Abazit (FOTO)

Është vetëm 3-muajsh, por djali i Almeda Abazit dhe Tolgahan Sayisman, që tani e ka nisur karrierën e tij. Mediat turke shkruajnë se Efehan do të shfaqet në serialin më të ri të babait të tij.

Në sezonin e ri televiziv, në kanalin turk TRT1 do të nisë seriali “Kampion”, ku Tolgahan luan rolin kryesor të një boksieri.

Në episodin e parë do të shfaqet edhe Efehani. Mediat turke shkruajnë se Almeda është treguar shumë e kujdesshme gjatë xhirimeve duke mos ia ndarë sytë vogëlushit për asnjë moment.

Në serial, Efehan dhe Tolga do kenë role babë e bir. Më pas roli i Efehanit do zëvendësohet nga aktori Emir Ozyakisir.

Tolga me aktorin Emir Ozyakisir

Tolga me djalin e tij