NJË 33 VJETOR NDRYSHE NGA TË TJERËT/ Ja ku i ka ftuar Lady Gaga miqtë e saj këtë ditëlindje – AlpeGossip
NJË 33 VJETOR NDRYSHE NGA TË TJERËT/ Ja ku i ka ftuar Lady Gaga miqtë e saj këtë ditëlindje

NJË 33 VJETOR NDRYSHE NGA TË TJERËT/ Ja ku i ka ftuar Lady Gaga miqtë e saj këtë ditëlindje

Ditën e nesërme Lady Gaga feston ditëlindjen e saj dhe mbush 33-vjeç. Këngëtarja i ka surprizuar miqtë e saj këtë ditëlindje, pasi ka ftuar 11 prej tyre për një udhëtim disa ditor në Cabo San Lucas në Meksikë. Ky është një nga vendet e preferuara të Gagës, ndaj ajo i ka marrë miqtë e saj më të ngushtë për të qëndruar në një vilë gjigande duke shijuar koktejet, pishinën dhe rrezet e diellit.

Tek miqtë e Lady-t janë përfshirë edhe grupi i saj muzikor, ‘makeup’ artisti dhe stilistja e flokëve të këngëtares.