ALMEDA URON SHOQEN E NGUSHTË/ Ja cila është balerina që vendosi të ndryshoi… – AlpeGossip
ALMEDA URON SHOQEN E NGUSHTË/ Ja cila është balerina që vendosi të ndryshoi…

ALMEDA URON SHOQEN E NGUSHTË/ Ja cila është balerina që vendosi të ndryshoi…

Të futesh në rrugën e biznesit sot është kthyer trend nga shumë artistë shqiptar.   Emra të njohur të showbizit kanë menaxhojn bizneset dhe disa kanë rezultuar shum të sukseshëm.

Kësaj rralle Almeda uron mikeshën e ngushtë për hapjen e dyqanit  por njëkohësisht na zbuluoi edhe emrin e artistes.

Isida Ymeri balerina që u bë e njohur në shown “dance with me”  ka hapur dyqanin me produkte kozmetike.