FIFI KA DITËLINDJEN SOT/ Ja sa vjeç mbush këngëtarja (FOTO) – AlpeGossip
FIFI KA DITËLINDJEN SOT/ Ja sa vjeç mbush këngëtarja (FOTO)

FIFI KA DITËLINDJEN SOT/ Ja sa vjeç mbush këngëtarja (FOTO)

Këngëtarja e talentuar dhe shumë e dashur nga publiku, Fifi, feston sot ditëlindjen dhe përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram na ka treguar edhe sa vjeç ka mbushur.

Ajo ka publikuar ditën dhe vitin e saj të lindjes, ditën e sotme po ashtu, ndërsa llogaritë po i bëjmë ne për ju.

Fifi ka mbushur plot 25 vjeç dhe është për t’u admiruar fakti se megjithëse ka moshën në fjalë, ka realizuar shumë projekte muzikore të cilat për hir të së vërtetës kanë bërë shumë zhurmë.

“Qëndro i qetë sepse është ditëlindja ime”, mbishkruan këngëtarja simpatike në foton e publikuar së fundmi.

Urimet dhe komentet kanë qenë të shumta nga kolegët e saj, të cilat nëse dëshironi mund t’i shikoni në foton e mëposhtme!

View this post on Instagram

31/03/1994 – 31/03/2019 ❤️🙏🏽

A post shared by Filloreta Raçi 🔱♈️ (@fifi.official.fr) on