Video/ A ka bërë Anxhela Peristeri operacione plastike? – AlpeGossip
Video/ A ka bërë Anxhela Peristeri operacione plastike?

Video/ A ka bërë Anxhela Peristeri operacione plastike?

Operacionet plastike janë kthyer tashmë në trend për personazhet publikë. Tendeca për t’u dukur bukur duket se shpeshherë i ka bërë ata tepër të ngjashëm me njëri-tjetrin.

 

Por, pyetjes së Ermal Mamaqit lidhur me këtë çështje nuk i ka shpëtuar as këngëtarja Peristeri, e cila ishte sot e ftuar në “Xing me Ermalin”. E pyetur nëse ka bërë ndërhyrje plastike, Peristeri mohoi në mënyrë kategorike, duke thënë se s’ka bërë asgjë.

“Jo s’kam bërë ndërhyrje, as buzët dhe as botoks, hiç fare”, u përgjigj Peristeri.