Shokon Anxhela Peristeri: Çohet dhe i tregon të pasmet fansit në emision – AlpeGossip
Shokon Anxhela Peristeri: Çohet dhe i tregon të pasmet fansit në emision

Shokon Anxhela Peristeri: Çohet dhe i tregon të pasmet fansit në emision

Anxhela Peristeri është e ftuar sot në “Xing me Ermalin” ku përpos intervistës në të cilën zbuloi të pathëna, foli mbi jetën private e në shumë raste na bëri të qeshim, këngëtarja iu përgjigj edhe pyetjeve nga Facebook-u.

 

Një prej komentuesve e pyet Anxhelën: “Si të është rritur aq shumë parakolpi?” dhe këngëtarja bën veprimin që nuk pritej.

“Mario ti s’ke parë prapakolpin”, tha Anxhela dhe u çua nga kolltuku, i ktheu të pasmet nga kamera dhe tha “Kjo është për Marion”.