Zbulohen të pathënat për Vali Corleonen! Emrin e vërtetë dhe origjinën e pasurisë marramendëse e mësoni këtu...(FOTO) - AlpeGossip
Zbulohen të pathënat për Vali Corleonen! Emrin e vërtetë dhe origjinën e pasurisë marramendëse e mësoni këtu…(FOTO)

Zbulohen të pathënat për Vali Corleonen! Emrin e vërtetë dhe origjinën e pasurisë marramendëse e mësoni këtu…(FOTO)

Dalja e tij në publik shtoi edhe më shumë zërat e dyshimit që e konsideronin si një nga personazhet më të çuditshëm të showbizz-it.

E kemi fjalën për Vali Corleonen i cili në reagimet e tij publike është shprehur se e ka origjinën nga një familje mafioze siçiliane.

Në fakt nga ato që janë zbuluar së fundmi mësohet se “Princ Vali Corleone”, ashtu siç ai parapëlqen të quhet, e ka emrin Valdrin Sylejmani në realitet.

Familja e tij e ka prejardhjen nga fshati Llashticë nga komuna e Gjilanit, dhe kanë rreth 50 vjet që jetojnë në Gjilan ndërsa përsa i përket jetës luksoze, Vali e ka atë falë bizneseve familjare.

Më në fund e zbuluat! Vali Corleone mesa duket është emri i artit që Valdrini ka zgjedhur për publikun…