Dua Lipa TRADHËTOHET nga i dashuri/ Shfaqen pamjet “INTIME” me një femër tjetër (FOTO) – AlpeGossip
Dua Lipa TRADHËTOHET nga i dashuri/ Shfaqen pamjet “INTIME” me një femër tjetër (FOTO)

Dua Lipa TRADHËTOHET nga i dashuri/ Shfaqen pamjet “INTIME” me një femër tjetër (FOTO)

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar.

Por përkundër sukseseve në karrierë, duket se jeta private e Duas nuk po shkon edhe aq mirë dhe qetë.

Sipas, “The Sun”, i dashuri i saj britanik Isaac Carew ka tradhtuar 22-vjeçaren me vajzë tjetër në klub të natës.

Në një video shihet se ish-modeli i shndërruar në kuzhinier u pa duke vallëzuar me një zeshkane të panjohur.

Madje, përderisa vallëzonin në prapavijë dëgjohet kënga më e re e Duas, “One Kiss”, të cilën e solli në bashkëpunim me DJ Calvin Harris.

Nuk e di sa do t’i pëlqej kjo pamje këngëtares shqiptare.

Videon e gjeni KËTU.