“TË VAZHDOJ TI SHFAQ FATURAT?” Riselda Sejdiaj nuk e harron zakonin e vjetër (FOTO) – AlpeGossip
“TË VAZHDOJ TI SHFAQ FATURAT?” Riselda Sejdiaj nuk e harron zakonin e vjetër (FOTO)

“TË VAZHDOJ TI SHFAQ FATURAT?” Riselda Sejdiaj nuk e harron zakonin e vjetër (FOTO)

Riselda Sejdiaj është mjaft aktive në rrjete sociale dhe nuk nguron aspak të reklamojë jetën e përditshme luksoze.

Pas blerjeve të shumta luksoze që realizon, ajo gjithnjë tregon faturat e tyre të cilat shënojnë shifra të “çmendura”.

Kësaj here krahas tyre ka bërë edhe një pyetje në Instagram.

“A të vazhdoj ti shfaq faturat?”, ka shkruajtur ajo pranë fotos dhe mbetet për tu parë dëshira e fansave të saj.