UDHËTOI ME MAKINË NË SENSIN E GABUAR/ Alketa Vejsiu tregon të vërtetën për… (FOTO) – AlpeGossip
UDHËTOI ME MAKINË NË SENSIN E GABUAR/ Alketa Vejsiu tregon të vërtetën për… (FOTO)

UDHËTOI ME MAKINË NË SENSIN E GABUAR/ Alketa Vejsiu tregon të vërtetën për… (FOTO)

Po ti hidhnim një sy ditës së djeshme Instastory-t të Alketa Vejsiut me siguri do të habiteshim dhe kjo pasi moderatorja postoi një video teksa udhëtonte me makinë në sensin e gabuar të rrugës.

Të gjithë me siguri keni menduar se kjo është një shkelje, por ja që çdo gjë e ka një shpjegim.

Së fundmi, Alketa ka menduar ti sqarojë të gjithë fansat për këtë polemikë duke shkruar në një foto të postuar nga rruga në fjalë: “Jam kundravajtje në këtë korsi sepse rruga është e bllokuar për makinat! Nuk është inaguruar ende”.

Epo s’kishte si të ndodhte ndryshe. Alketa di si të jetë e vëmendshme në çdo moment.