"GËZUAR O KRUSHK"/ Albi Nako publikon FOTO duke ngritur dolli me... - AlpeGossip
“GËZUAR O KRUSHK”/ Albi Nako publikon FOTO duke ngritur dolli me…

“GËZUAR O KRUSHK”/ Albi Nako publikon FOTO duke ngritur dolli me…

Duket se situate ka marrë pamje zyrtare dhe tashmë Albi Nako dhe Alba Hoxha kanë hedhur një hap më tej, në raportin e tyre.

Por kujdes, se jo gjithçka është ashtu siç duket në pamje të parë.

Ka qenë Albi Nako i cili në një foto të postuar në Instastory ka përdorur termin krushk, term ky që ju me siguri po mendoni se i referohet babait të Alba Hoxhës, vajzës me të cilën koreografi përflitet se është në një lidhje sentimentale prej disa kohësh.

Albi ka shijuar një drekë nën shoqërinë e mikut të tij Kledi Kadiu, teksa në foto shkruan si mbishkrim: “Pul me pushk, gëzuar o krushk”.

Epitet i gjetur! Me siguri shumë fansa janë “bërë lëmsh”.