DUKEN SI VËLLEZËR/ Dukagjin Lipa dhe dhëndri i tij kanë një marrëdhënie perfekte (FOTO) – AlpeGossip
DUKEN SI VËLLEZËR/ Dukagjin Lipa dhe dhëndri i tij kanë një marrëdhënie perfekte (FOTO)

DUKEN SI VËLLEZËR/ Dukagjin Lipa dhe dhëndri i tij kanë një marrëdhënie perfekte (FOTO)

Nëse hapni profilin e Dua Lipës në ‘Instagram’ do të vini re se ajo publikon shpesh herë foto me të dashurin e saj, Isaac Carew. Isaac dhe Dua kanë një lidhje disa-vjeçare, e cila duket se sa vjen dhe forcohet më shumë. Gjatë momenteve më të rëndësishme të karrierës së saj (si përshembull fitimi i dy çmimeve ‘Grammy’), Isaac ka qenë gjithmonë i pranishëm, gjë që tregon se lidhja e tyre është familjare. Kjo gjë u vërtetua dhe ditën e djeshme, kur Isaac publikoi një foto me Dukagjin Lipën, me përshkrimin: “Gëzuar ditëlindjen, shoku”. Duke parë se sa të afërt janë dhe mënyrën se si e thërrasin njëri-tjetrin, kuptojmë se lidhja e tyre është shumë shoqërore. Dukagjini mbushi 50 vjeç dhe Dua organizoi një festê surprizë për të duke mbledhur të gjithë të afërmit.