“SUPER BOMBA”/ “Rivalja” ruse e Kim Kardashianit pushton përsëri internetin (FOTO) – AlpeGossip
“SUPER BOMBA”/ “Rivalja” ruse e Kim Kardashianit pushton përsëri internetin (FOTO)

“SUPER BOMBA”/ “Rivalja” ruse e Kim Kardashianit pushton përsëri internetin (FOTO)

Është apo jo më e mirë se Kim Kardashian, siç pretendon, këtë s’jemi në gjendje ta përcaktojmë.

Por, që Anastasiya Kvtiko është një super-femër dhe që gëzon forma mahnitëse, për këtë të gjithë jemi të bindur.

Dhe nëse kishim dyshime, ato na i kanë hequr tre fotot e fundit të postuara në Instagram, ku me bikini modelja bombastike ruse nxjerr në pah gjithë “arsenalin” e saj të rëndë.

Pranë një palme, ajo provokon me format trupore dhe nuk i lë shumë vend imagjinatës së ndjekësve.