“QËNKA NXEHUR KEQ”/ Ermal Fejzullahu shpërthen në sharje dhe fansat po çmenden (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“QËNKA NXEHUR KEQ”/ Ermal Fejzullahu shpërthen në sharje dhe fansat po çmenden (FOTO+VIDEO)

“QËNKA NXEHUR KEQ”/ Ermal Fejzullahu shpërthen në sharje dhe fansat po çmenden (FOTO+VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme ishte puntata e rradhës e emisionit shumë të ndjekur nga publiku, “Shiko Kush Luan”. Një ndër të ftuarit ishte këngëtari Ermal Fejzullahu, i cili po komentohet shumë në rrjet për gjuhën e papërshtatshme të përdorur në televizion.

Në minutën 6:32 në videon e mëposhtme, ai dëgjohet duke sharë me zë të ulët. Gjesti i tij është vënë re nga ndjekësit e emisionit, të cilit kanë vërshuar në komente, duke e kritikuar për gjuhën e përdorur.

“Turp për Ermalin të sillet kështu, nuk kam fjalë”, “Pse po shan Ermali live në televizion, turp”, “Ermali qenka nxehur keq”, janë vetëm disa nga komentet.

Minuti 6:32 në video: