Sapo nis emisioni, Alketa Vejsiu jep lajmin e trishtë në ''Piter Pan'': Po i vjen... - AlpeGossip
Sapo nis emisioni, Alketa Vejsiu jep lajmin e trishtë në ”Piter Pan”: Po i vjen…

Sapo nis emisioni, Alketa Vejsiu jep lajmin e trishtë në ”Piter Pan”: Po i vjen…

Emisioni “Në kurthin e Piter Pan” është kthyer shumë shpejt në të preferuarin e teleshikuesve ku çdo të hënë fëmijët protagonistë me pyetjet e tyre i vënë shpesh në siklet të ftuarit VIP.

Sot “Piter Pan” ka puntatën e 8 dhe me të nisur emisioni, Alketa Vejsiu ka dhënë lajmin e trishtë se këtij emisioni po i vjen fundi.

Moderatorja u shpreh se edhe 4 javë kanë mbetur nga finalja e cila do të mbahet në qershor.

Alketa zbuloi se finalja do të bëhet e madhe e do të jenë pjesë disa artistë.