DIVAN I NJOHUR/ Ja cilët janë VIP-at SHQIPTAR që na kanë “HAPUR” derën e shtëpisë… (FOTO) – AlpeGossip
DIVAN I NJOHUR/ Ja cilët janë VIP-at SHQIPTAR që na kanë “HAPUR” derën e shtëpisë… (FOTO)

DIVAN I NJOHUR/ Ja cilët janë VIP-at SHQIPTAR që na kanë “HAPUR” derën e shtëpisë… (FOTO)

Të dimë sesi është e arreduar shtëpia e personazheve të njohur dhe kryesisht e atyre që ne simpatizojmë është gjithmonë një kuriozitet më vete.

Disa prej VIP-ave tanë dashur pa dashur na kanë prezantuar ambiente të ndryshme të shtëpive të tyre.

Një foto në kuzhinë, një video e fëmijëve përpara biblioteksë së shtëpisë, një foto në divanin e rehatshëm ku kalojnë orët e pasdites apo pamje duke luajtur me fëmijët, na kanë bërë edhe ne që i ndjekim në rrjetet sociale “pjesë” të shtëpive të tyre.

Blendi Fevziu

Orgesa Zaimi

Julka Gramo

Çiljeta Xhilaga

Jonida Aliçkolli