KAPELJA E ÇUDITSHME/ Njihuni me aksesorin më të ri dhe fashion sipas Lori Hoxhës. Ja marka… (FOTO) – AlpeGossip
KAPELJA E ÇUDITSHME/ Njihuni me aksesorin më të ri dhe fashion sipas Lori Hoxhës. Ja marka… (FOTO)

KAPELJA E ÇUDITSHME/ Njihuni me aksesorin më të ri dhe fashion sipas Lori Hoxhës. Ja marka… (FOTO)

Një nga femrat më të pasura shqiptare është edhe bukuroshja e “Top Channel” Lori Hoxha. Mjaft e komentuar në mediat rozë Lori tërheq gjithmonë vëmendje sidomos me veshjet dhe mënyrën si i kombinon ato.

Ditën e sotme bukuroshja ka postuar një foto në “Instagram” dhe ajo që na ra në sy është kapelja e saj e çuditshme. Kaplja është e firmës “DIOR” e cil duket se është një nga të preferuarat e blogeres.

“Duke ngrënë drekë”,- shkruan Lori në foton e postuar: