CILA DUKET MË BUKUR? Motrat Istrefi shfaqen super seksi për ‘Halloween’ (FOTO) – AlpeGossip
CILA DUKET MË BUKUR? Motrat Istrefi shfaqen super seksi për ‘Halloween’ (FOTO)

CILA DUKET MË BUKUR? Motrat Istrefi shfaqen super seksi për ‘Halloween’ (FOTO)

Motrat Istrefi, Nora, Era dhe Nita kanë zbuluar në rrjete sociale look-un e tyre për Halloween.

Cila duket më bukur? Motrat Istrefi shfaqen super seksi për

Vajzat janë shfaqur në super formë teksa janë veshur si “playboy bunny” (Një lepurushe playboy është një kamariere që punon në një klub “Playboy”). Kostumi i tyre përbëhet nga një korse pa rripa, veshë lepurushi, një jakë, një papion dhe një bisht pambuku.

Cila duket më bukur? Motrat Istrefi shfaqen super seksi për

Cila nga motrat duket më bukur?

Cila duket më bukur? Motrat Istrefi shfaqen super seksi për

Cila duket më bukur? Motrat Istrefi shfaqen super seksi për

Cila duket më bukur? Motrat Istrefi shfaqen super seksi për