“TË KAM…”/ Ingrit Gjoni merr dedikimin më të ëmbël nga i biri në emision (VIDEO) – AlpeGossip
“TË KAM…”/ Ingrit Gjoni merr dedikimin më të ëmbël nga i biri në emision (VIDEO)

“TË KAM…”/ Ingrit Gjoni merr dedikimin më të ëmbël nga i biri në emision (VIDEO)

Këngëtarja Ingrit Gjoni ishte së fundmi e ftuar në “E diell”, në rubrikën “Trotuar”. Me të ishte dhe i biri, Paridi, për herë të parë në një studio televizive.

Vogëlushi i bëri Ingridit një dedikim shumë të ëmbël në emision. “Të kam jetë”, i tha ai, teksa e përqafoi.

Ky dedikim u prit me duartrokitje në studio dhe me shumë emocion nga Ingriti. “Të dua shumë”, i tha ajo.

Promoted Content