NDODH NJË E PAPRITUR/ Plas sherri masiv në koncertin e Melindës, ja gjendja e reperes (FOTO) – AlpeGossip
NDODH NJË E PAPRITUR/ Plas sherri masiv në koncertin e Melindës, ja gjendja e reperes (FOTO)

NDODH NJË E PAPRITUR/ Plas sherri masiv në koncertin e Melindës, ja gjendja e reperes (FOTO)

Reperja Melinda Ademi u kthye shumë shpejt në një ndër personazhet më të komentuara në media. Këngët e saj kanë tërhequr vëmendjen e fansave dhe janë kthye në më të dëgjuarat në vendin tonë. Sherri i Melindës me reperet e tjera gjithashtu është përfolur gjatë në mediat rozë.

Së fundmi, reperes së njohur i ka ndodhur një e papritur në një nga clubet ku do të performonte. Nëpërmjet një postimi në Instastory, Melinda ka lajmëruar se i është dashur të anulojë koncertin për shkak të një sherri masiv që ka ndodhur në vendin ku do të këndonte.

“Për fansat e mi në STUBËLL. Më falni që s’kam mundur me dal në skenë për shkak t’rrahjes masive sepse n’klub nuk ka pas asnjë sigurim. Mbrojeni rininë.”, ka përfunduar ajo.