EKSPOZUAN KËMBËT DHE GJOKSIN/ Femrat e ekranit që u sulmuan nga fansat (FOTO) – AlpeGossip
EKSPOZUAN KËMBËT DHE GJOKSIN/ Femrat e ekranit që u sulmuan nga fansat (FOTO)

EKSPOZUAN KËMBËT DHE GJOKSIN/ Femrat e ekranit që u sulmuan nga fansat (FOTO)

Së fundmi në mediat shqiptare vihet re tendenca për tu shfaqur në ekran  sa më shumë e ekspozuar. Jo vetëm tek moderatoret por edhe tek këngëtaret të cilat kritikohen gjithmonë për klipet provokuese. Tendenca më e madhe  është të shfaqin këmbët me fustane super të shkurtra apo pjesëne gjoksit.

Duket se rrjeti social “Instagram” ka bërë q vip-et të reflektojn ndaj akuzave duke bërë shkrime në “Instastory” apo në profilin e tyre.

Mirëpo jo të gjitha vajzat kanë zgjedhur të përgjigjen ndaj krititikave disa prej tyre nuk kanë dhënë akoma një përgjigje për fansat.

Ne ju njohim me disa nga vip-et të cilat janë sulmuar nga ndjekësit për veshjet e tyre të ekspozuara.

Bora Zemani

Gjyste Vulaj

Ronela Hajati

Enca

Era Istrefi

Klea Huta

Arbana Osmani

AlpeNews.al